بسم رب الحسین(ع)

ما در «حسینیه» به خداوند می رسیم

ذکر "حسین" جلوه کند ذکر "هو" شود

سلام!

بیت بالا را که از سرور عزیزم آقای لطیفیان است، حسن مطلع این مطلب قرار دادم. باشد که امسال محرم، در حسینیه هایمان قدمی بیشتر به خدای حسین(ع) نزدیک شویم.

در این جا ذکر چند نکته را لازم می دانم:

1. به حمد الله و المنه مسابقه شعر آیینی محتشم به پایان مهلت ارسال اشعار رسید و وارد بخش داوری شد. استقبال شاعران عزیزی که حسینیهٔ ما را با حضورشان عطرآگین کردند خیلی فراتر از انتظار ما بود که انشاالله به زودی آمار ریزش را منتشر می نماییم. در آینده ای نزدیک اشعار دریافتی از شاعران عزیز را در همین پایگاه و همچنین در مجلدی مکتوب تقدیم می نماییم.

2. از همه شاعرانی که در ماه گذشته -غیر از مسابقه شعر محتشم- اشعارشان را برای درج در حسینیه ارسال نمودند تشکر می نماییم و برایشان آرزوی توفیقات روز افزون داریم. بدین وسیله از شاعران عزیز آقایان:

عباس خوش عمل کاشانی- حسن کردی- حمید رمی- سید مجتبی شجاع- علی اکبر حائری- علی رضا پورعلی- میثم میرزایی- امیر عاملی- هاشم محمدی آرا- سودابه مهیجی- جعفر ابوالفتحی- حمید ضیاء یزدی- معین اصغری- فخر السادات موسوی- حامد آتش پنجه(شاکر)- خلیل روئینا- حامد ظفر-صمصام علوی- پیمان طالبی و زهرا بشری موحد که اشعار زیبایشان را برای ما ارسال نمودند تشکر می نماییم.

همچنین از شاعران عزیز آقایان محمد حسین رحیمیان- محمد فردوسی- علی اصغر انصاریان- یحیی نژاد سلامتی- امیر حسین محمودپور- حسین سنگری- هاشم طوسی- یاسر مسافر و مهدی نظری  که ما را از اشعار جدیدشان مطلع نمودند کمال تشکر را داریم.

3. از دیروز درج اشعار محرم را شروع نمودیم و انشاالله در هر روز تعدادی از اشعار موجود را به ترتیب موضوعی پایگاه، درج می نماییم. ما را با ارسال اشعار زیبایتان یاری نمایید.
✔️ موضوع : تشکر از دوستان حسینیه،


تاریخ درج شعر : جمعه 1390/08/27 | 01:04 ب.ظ | خادم : شاهد | نظرات
.: پایگاه تخصصی مدح و مرثیه حسینیه:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic