بسم رب الحسین(ع) 

نیازمندِ تکامل، به گریه محتاج است

درخت آب ندیده نمی دهد ثمری

سلام!

یکی از کارهایی که باعث رشد و اوج گرفتن سطح شعر می گردد و هیچ شاعری خود را بی نیاز از آن نمی داند، در معرض نقد و بررسی قرار دادن شعر می باشد. بی شک اگر شعری در معرض نقد و نظر اهل خبره قرار گیرد، نقاط ضعف و قوت آن بیش از پیش برای شاعر روشن می گردد و راه رشد و تعالی آن هموارتر می گردد.

با توجه به این مهم و ضرورت دو چندان آن در مورد شعر آیینی، بر آن شدیم تا با مدد اهل بیت(ع) «کارگاه مجازی شعر آیینی حسینیه» را در جهت ارتقای سطح محتوایی و قالبی شعر شعرای جوان آیینی به راه اندازیم.

در این کارگاه که با حضور شاعران ارزشمند آیینی کشور برگزار می گردد، شاعران گرامی می توانند با ارسال اشعارشان به آدرس ایمیل motallebi64@gmail.com  در این کارگاه نقد آیینی شرکت نمایند. پاسخ و نقد اساتید متعاقباً پس از چند روز به‌ آدرس ایمیل هر شاعر ارسال می گردد.

ضمناً برای ایجاد نظم و سازماندهی بیشتر فرمی تهیه گردیده که به همراه آیین نامه اجرایی این کارگاه شعر، در لینک زیر قابل مشاهده می باشد. عزیزان می بایست پس از پر نمودن این فرم اشعار خود را در ذیل آن درج نموده و برای ما ارسال نمایند. به اشعار شاعرانی که پاسخ درستی به گزینه های فرم اطلاعات شخصی (به غیر از اختیاری ها) نداده اند،‌ یا ترتیب اثر داده نمی شود یا در اولویت قرار نمی گیرند.


فرم اطلاعات شخصی انجمن مجازی نقد شعر «حسینیه»

                                                                                                                         یا علی
✔️ موضوع : کارگاه نقد شعر آیینی حسینیه،


تاریخ درج شعر : پنجشنبه 1390/10/15 | 11:18 ق.ظ | خادم : شاهد | نظرات
.: پایگاه تخصصی مدح و مرثیه حسینیه:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات