بسم رب الهادی(ع)

ای مسیحای سامرا هادی

آفتاب مسیر ما هادی

ذکر هر چهارشنبه ام این است

یا رضا یا جواد یا هادی

 

سلام!

منت خدایی را که به ما توفیق ستایش امام هادی النقی(ع) را ارزانی داشت. امامی که پرچم هدایت خود را نه فقط در زمان حیات مبارکش، که هم اکنون نیز برافراشته است. اگر چه بهتر این بود که خیلی قبل تر از آنی که عده ای شیطان صفت به خود جرات هتاکی دهند، این فراخوان ها صورت می پذیرفت و شاعران و مداحان عزیز به راه می افتادند و با اخلاص در وصف امام خود می سرودند و می خواندند. به قول استاد عزیز آقای لطیفیان هر امامی ابتدا میان محبان خود غریب می شود و بعد دشمنان وقتی غربتش را می بینند دست و زبان به جسارت می گشایند، اگر ما قبل از این ها برای امام هادی النقی(ع) می خواندیم و می سرودیم به حکم «ارادتمان» بود ولی بعد از این توهین ها، سروده ها و خواندهایمان به حکم «توبه» است. توبه و بازگشت به پاسداشت مقام امامت و ولایت امام هادی النقی(ع).

فلذا حسینیه با فراخوان فدائیان امام هادی النقی(ع) پرچم توبه برافراشت تا اشک ندامت سرازیر نماید به آستان این امام غریب. باشد که درس گیریم و از این پس خود به پیشواز امامان و امام زادگان غریبمان برویم و ایشان را از غربت درآوریم تا مجالی نماند برای هتاکی هرزه گویان.

فراخوان فدائیان امام هادی النقی(ع) با دریافت حدوداً‌ 100 شعر از 60 شاعر به کار خود پایان داد. اسامی برگزیدگان این فراخوان به قرار ذیل می باشد. انشاالله به رسم یادبود هدایایی به این بزرگواران تقدیم می گردد.

برگزیده اول:

سید مجتبی ربیع نتاج

برگزیده دوم:

 سید مجتبی شجاع

برگزیده سوم:

داود رحیمی
✔️ موضوع : جنبش فدائیان امام هادی النقی،


تاریخ درج شعر : دوشنبه 1391/03/22 | 01:53 ب.ظ | خادم : شاهد | نظرات
.: پایگاه تخصصی مدح و مرثیه حسینیه:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات